Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Plaka Çocuk Bilezik

10.214,00 TL

En güzel anların, eşsiz mutluluğunu özel anlamı ile şekillendiren ve rose, beyaz altın top detayıyla Altın plaka çocuk bilezik, İstediğin tarihi, baş harfi, ismi yazdırabilme imkanı ile ve farklı zincir tasarımıyla miniğine ışıltılı bir hediye almak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23L02285
Barkod 14A23L02285 - Gram : 3,76 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,76 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Plaka Çocuk Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Plaka Çocuk Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Plaka Çocuk Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Plaka Çocuk Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Plaka Çocuk Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.