Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Plaka Nazar Boncuk Çocuk Bilezik

11.022,00 TL

Nazar boncuğu kötü enerjilerden, olumsuzluklardan korunmayı sembolize eder. Altın plaka nazar çocuk bileziğin sanatsal detayı ile en özel mutluluğunu şekillendirmeni sağlıyor. İstediğin tarihi, baş harfi, ismi yazdırabilme imkanı ve mavi nazar boncuğu detayı ile miniğine güzel bir hediye olmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A0T01238
Barkod 14A0T01238 - Gram : 3,74 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,74 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Plaka Nazar Boncuk Çocuk Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Plaka Nazar Boncuk Çocuk Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Plaka Nazar Boncuk Çocuk Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Plaka Nazar Boncuk Çocuk Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Plaka Nazar Boncuk Çocuk Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap