Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik

12.494,00 TL

Kelebekler, hareketliliği, güzelliği, özgürlüğü ve değişimi temsil eder. Hayatınını en değerlisi olan miniğini kelebeğin güzelliğiyle ve nazar boncuğu detayıyla taçlandırmaya ne dersin? Altın Kelebek Çocuk Bilezik ile miniğin kalbinde mutluluğu hissettirmek senin elinde!

Stok Kodu 14A23T02018
Barkod 14A23T02018 - Gram : 4,22 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,22 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.