Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik

11.373,00 TL

Renkli dünyalarda masumiyetin saflığı altının ışıltısıyla buluşuyor. Kelebeklerin özgür ruhu ve enerji dolu renkleri miniklerin teninde ışıldayacak! Altın çocuk bilezikteki minik taş ve nazar boncuğu detaylarıyla renkli dünyalarına farklı bir bakış açısı sunar.

Stok Kodu 14A3N96600
Barkod 14A3N96600 - Gram : 3,92 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,92 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.