Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Halka Panter Küpe

6.050,00 TL

Panter, gücün, cesaretin ve sezginin sembolüdür. Panter, istediğini elde etmek için her zaman ekstra iş yapmaya isteklidir. Bu ruha sahip olan insanlar, engelleri ne olursa olsun istediklerini elde ederler. Sende bu ruha sapihsen ya da bu gücü ve cesareti ruhunda taşımak istersen, Altın Panter Küpe tam sana göre!

Stok Kodu 08A3M00238
Barkod 08A3M00238 - Gram : 3,20 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,20 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Halka Panter Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Halka Panter Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Halka Panter Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Halka Panter Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Halka Panter Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.