Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Halka Bombeli Küpe

5.845,00 TL

Dışa dönük görünüm, ışığın gücünü eline alıyorken, güneşin yardımı ile kalitesi göz kamaştırıyor. Altın Halka Küpe, sadeliğin lüksünü benzersiz bir şekilde yansıtıyor ve dikkat çekici hazzın gücünü senden almaya hazırlanıyor.

Stok Kodu 08A3M00181
Barkod 08A3M00181 - Gram : 3,05 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,05 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Halka Bombeli Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Halka Bombeli Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Halka Bombeli Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Halka Bombeli Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Halka Bombeli Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.