Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Halka Tasarım Küpe

4.191,00 TL

Altının parlaklığı teninizin ışıltısıyla buluşuyor. Göz alıcı ve estetik tasarımıyla altın küpe, zamanın ötesinden gelen tasarımıyla zarif stillere sahip kadınlar için eşsiz bir seçim. Her kombine ve her tarza uyum sağlayacak olan Altın Halka Köşeli Küpe, sade tasarımıyla seni bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00191
Barkod 08A3M00191 - Gram : 2,13 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,13 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Halka Tasarım Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Halka Tasarım Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Halka Tasarım Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Halka Tasarım Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Halka Tasarım Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.