Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe

4.226,00 TL

Halka tasarımın üzerindeki minik sentetik taşların kuşatması altın küpeye zarif bir görünüm sağlıyor. Her kombinine uyum sağlayacak ve her anına eşlik edecek bir küpe arıyorsan rahat kullanımıyla Altın Halka Küpe tam sana göre!

Stok Kodu 08A3M00266
Barkod 08A3M00266 - Gram : 2,53 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,53 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.