Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Altın Baget Gurmet Zincir Bileklik

10.405,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Gurmetin ihtişamı bagetin modern tavrıyla bütünleşerek kusursuz bir tasarım seni bekliyor. Gurmet baget bileklik, ışıltılı taşlar eşliğinde seni parlatmak için hazır.

Stok Kodu 08A3M00469
Barkod 08A3M00469 - Gram : 5,43 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,43 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Altın Baget Gurmet Zincir Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Altın Baget Gurmet Zincir Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Altın Baget Gurmet Zincir Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Altın Baget Gurmet Zincir Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Altın Baget Gurmet Zincir Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.