Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik

25.829,00 TL

Altın gurmet bileklik, kalın ve geniş halkaları ile yoğun bir stili ihtişamlı görünüm ile yansıtıyor. Altın bilekliğin rahat kullanım sağlayan kilit kısmı dikkat çekici bir tasarım oluyorken, hem özel hem günlük kullanımlarında ruhunu kuşatmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00348
Barkod 08A3M00348 - Gram : 13,53 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 13,53 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.