Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik

22.293,00 TL

Geometrik tasarımın gurmet estetiği ile birleşimi zarafeti ve parlaklığı ortaya çıkarıyor. Toka kısmındaki sentetik ışıltılı görünüm, büyüklü küçüklü, taşlı ve taşsız şekiller, zengin ve sıkıcı olmayan bir kullanım sağlıyorken; gurmet bileklik, her gününe uyum sağlayacak tamamlayıcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 08A3M00352
Barkod 08A3M00352 - Gram : 12,38 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,38 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.