Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Toplu 3 Sıra Bileklik

16.270,00 TL

Altın hasır toplu bileklik, 3 sıra hasır tarzı ile varlığını daima hissettiriyor. Minik altın topların hasırın ahenginde sıralanımı zengin dokulara vurgu yapıyorken, her gününü parlatıyor. Altın hasır toplu bileklik, günlerine ihtişam katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00447
Barkod 08A3M00447 - Gram : 9,16 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Toplu 3 Sıra Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Toplu 3 Sıra Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Toplu 3 Sıra Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Toplu 3 Sıra Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Toplu 3 Sıra Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.