Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik

8.868,00 TL

Farklı tasarımı ve göz alıcı altının ışıltısıyla baş döndürücü bir etki bırakan Hallow bileklik, ihtişamı ve şıklığı seven kadınların imza parçası oluyor. Altının ve mavinin rüyasında kaybolan estetik halkaların birbirini sevgiyle sarması Hallow bilekliğe göz alıcı bir etki bırakıyor.

Stok Kodu 08A3M00398
Barkod 08A3M00398 - Gram : 4,78 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,78 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.