Çağrı Merkezi: 444 0 626

6,10 Carat Pırlanta Safir Taşlı Set Damla Küpe

75.000,00 TL

"Bu ışıltılı hayatı seçmek senin elinde!" Pırlanta ışıltısının yanında mavinin tutkulu, derin renginde kaybolmayı göze alıyorsan Pırlanta Safir Damla Küpe seni bekliyor. Özel ve anlamlı gecelerin vazgeçilmez imzası olan pırlanta ile gecenin yıldızı sen ol!

Stok Kodu PRL3M06976
Barkod PRL3M06976
Ayar 14 Ayar
Set
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Safir Taşlı Set Damla Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Safir Taşlı Set Damla Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Safir Taşlı Set Damla Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Safir Taşlı Set Damla Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Safir Taşlı Set Damla Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,4814KVS1F
1,0714KVS1F
4,5514K