Çağrı Merkezi: 444 0 626

2,91 Carat Pırlanta Safir Taşlı Damla Yüzük

40.668,00 TL

"Bu ışıltılı hayatı seçmek senin elinde!" Pırlanta ışıltısının yanında mavinin tutkulu, derin renginde kaybolmayı göze alıyorsan Pırlanta Safir Damla Yüzük seni bekliyor. Özel ve anlamlı gecelerin vazgeçilmez imzası olan pırlanta ile gecenin yıldızı sen ol!

Stok Kodu PRL3M06977
Barkod PRL3M06977
Ayar 14 Ayar
Set
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Safir Taşlı Damla Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Safir Taşlı Damla Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Safir Taşlı Damla Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Safir Taşlı Damla Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Safir Taşlı Damla Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2714KVS1F
0,5414KVS1F
2,1014K