Çağrı Merkezi: 444 0 626

2,97 Carat Pırlanta Set Damla Safir Taşlı Kolye

38.875,00 TL

"Bu ışıltılı hayatı seçmek senin elinde!" Pırlanta ışıltısının yanında mavinin tutkulu, derin renginde kaybolmayı göze alıyorsan Pırlanta Safir Damla Kolye seni bekliyor. Özel ve anlamlı gecelerin vazgeçilmez imzası olan pırlanta ile gecenin yıldızı sen ol!

Stok Kodu PRL3M06975
Barkod PRL3M06975
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Set Damla Safir Taşlı Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Set Damla Safir Taşlı Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Set Damla Safir Taşlı Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Set Damla Safir Taşlı Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Set Damla Safir Taşlı Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2314KVS1F
0,5014KVS1F
2,2414K