Çağrı Merkezi: 444 0 626

Hakkımızda

4 nesil önce büyüklerimiz, kök boyacı olarak başladıkları ticaret hayatında, işin ehli olmaları ile birlikte Özboyacı soyadını almışlardır. Serüven hediyelik eşya dükkânı ile devam ederken, günümüzde ise 1981’den beri takı ve mücevherat sektöründe yer almakta ve Özboyacı adını onurla taşımaktayız. İlk günden bu yana takı ve mücevherat sektöründeki önemli, etkin markaları bünyemizde bulundurmakla birlikte; sahip olduğumuz değerleri geleceğe taşıyan, yeni trendleri yakından takip eden, tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas tutmaktadır. Tüm ürünlerimiz barkodlu ve garantili olup şeffaf fiyat uygulaması ile müşteri güvenini sağlamayı hedefler. Ülkemizde perakende sektöründe TSE belgesini ilk alan firma olmanın yanı sıra sektörde İSO 9001 kalite belgesini de alan öncü firmalardan olmanın, onurunu halen yaşamaktayız. Yaptığımız işte en iyisi olma yolunda ilerleyip her bir müşterimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Bilgili ve deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğimiz mağazalarımız ise müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Altın, pırlanta, elmas ve inci gibi takı ve mücevherat ürünlerinin yanı sıra erkeklere özel tasarlanmış ürünlere de yer vermekteyiz. Ayrıca mağazalarımızda saat ve altın yaldızlı hediyelik tablolar da bulunmaktadır.

Özboyacı Altın olarak, marka garantisinin yanında; müşterilerimize özel, ömür boyu ücretsiz bakım garantisi de sunuyoruz.

 

Misyon

Altın ve ziynetin asaletini dürüst ticaret ilkeleriyle birleştirerek, ülkede ekonomik canlılığı ve ailelerde tasarrufu desteklemek.

Vizyon

Değerlerimizle hayatı güzelleştirmek.