Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik

17.431,00 TL

Hallow bilekliğin, birbirlerine sevgi ile tutunmuş tarzları, güçlü görünümleri ile bütünlük kazanıyor. Altının güçlü rengi ile ışıltılı ve hareketli bir tarzı yakalıyor. Halkalara tutunan düğümler, sıradanlıktan uzak, eğlenceli stilleri ile birbirlerini tamamlıyor.

Stok Kodu 08A3M00419
Barkod 08A3M00419 - Gram : 9,84 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,84 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.