Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik

10.248,00 TL

Hallow bilekliğin geometrik halkaları birbirlerini sevgiyle sıkı sıkı sarıyorken, rahat ve farklı stillerle bir araya geliyorlar. Altın bilekliğin kusursuz tarzı, altının gücü ile ruhuna zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00427
Barkod 08A3M00427 - Gram : 5,42 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,42 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.