Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük

4.569,00 TL

Kare tırnak detayı, tektaşın güçlü anlamı ile buluşuyor. Sarı altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Kare tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; ışıltın daima çarpıcı kalıyor. Altın Tektaş Yüzük, modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, sarı altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor.

Stok Kodu 08A3M00025
Barkod 08A3M00025 - Gram : 2,61 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,61 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.