Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Yüzük

6.937,00 TL

İmza niteliği taşıyan Osmanlı Tuğrası geçmişin ruhunu bugüne taşıyarak ve sentetik taşların lüksü kuşattığı ihtişamı gözler önüne seren Altın Tuğra Yüzük ile zamanda yolculuk yapmaya hazır mısın? Hiçbir zaman tahtını kimseye bırakmayan Tuğra yüzük seni memnun etmek için bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00129
Barkod 08A3M00129 - Gram : 3,62 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,62 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.