Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük

3.975,00 TL

Altının enerjisi teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; tektaş yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Işıltı ve mutluluğun ifadesi olan, trendlerden hiç düşmeyen Altın Tektaş Yüzük sade ve klasiğin modern tavrıyla bütünleşerek zarif kadınlarımızın tercihi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 08A3M00064
Barkod 08A3M00064 - Gram : 2,02 gram
Renk Beyaz
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,02 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Beyaz Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.