Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik

17.127,00 TL

Farklı tasarımı ve göz alıcı altının ışıltısıyla baş döndürücü bir etki bırakan Hallow bileklik, ihtişamı ve şıklığı seven kadınların imza parçası oluyor. Birbirine dolaşan altının rüyasında kaybolan estetik görünümün birbirini sevgiyle sarması Hallow bilekliğe göz alıcı bir etki bırakıyor.

Stok Kodu 08A3M00393
Barkod 08A3M00393 - Gram : 9,70 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,70 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.