Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Hilal Şans Bileklik

15.162,00 TL

Birbirine tutkuyla bağlanan altın halkaları hilal charmının büyüleyici tavrıyla şıklığa imza atıyor. Altın Şans Bileklik, güçlü enerjisiyle ve estetik görünümüyle tenini parlatmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00396
Barkod 08A3M00396 - Gram : 7,95 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,95 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Hilal Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Hilal Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Hilal Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Hilal Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Hilal Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.