Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Sonsuz Hallow Bileklik

8.060,00 TL

Hallow bilekliğin halkaları birbirlerini sevgiyle sıkı sıkı sarıyorken, rahat ve farklı stillerle bir araya geliyorlar. Altın bilekliğin ağır tarzı, altının gücü ile zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 08A3M00386
Barkod 08A3M00386 - Gram : 4,01 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,01 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Sonsuz Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Sonsuz Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Sonsuz Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Sonsuz Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Sonsuz Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.