Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Ay yıldız Sonsuz Kolye

4.623,00 TL

Yıldız gibi parlamak, ay gibi gecenin karanlığında etrafına ışıklar saçmak ve ışıltılar içinde kaybolmak istiyorsan bu Altın Ay Yıldız Kolye tam sana göre! Ay'ın en parlak hali minik taşlarla buluşarak daha da parlıyor. En anlamlı ay yıldızı sonsuzluk eşliğinde teninde taşımak ve ışıltıyı hissetmek senin elinde!

Stok Kodu 08A3M00616
Barkod 08A3M00616 - Gram : 2,41 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,41 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Ay yıldız Sonsuz Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Ay yıldız Sonsuz Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Ay yıldız Sonsuz Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Ay yıldız Sonsuz Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Ay yıldız Sonsuz Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.