Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Tasarım Yıldız Kolye

8.341,00 TL

Yıldız gibi parlamak ve ışıltılar içinde kaybolmak istiyorsan bu Altın Yıldız Kolye tam sana göre! Yıldızın en parlak hali, altınla buluşarak daha da parlıyor. Teninde ışıltıyı hissetmek ve gününün her anında parlamak senin elinde!

Stok Kodu 08A3M00581
Barkod 08A3M00581 - Gram : 4,50 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,50 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Yıldız Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Yıldız Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Yıldız Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Tasarım Yıldız Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Tasarım Yıldız Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.