Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Kalp Toplu Kolye

7.914,00 TL

Aşkın ve tutkunun dışavurumu kalp, birbirine sevgiyle ve ışıltıyla sıkı sıkı bağlanan zincirler... Romantik ruhunun aydınlığını ve sadeliğini tıpkı altının parıltısı gibi tenine yansıtmaya ne dersin? Kalp zincir kolye tüm asaletiyle, biricik kalbini altınla buluşturmak için seni beklyor.

Stok Kodu 08A3M00582
Barkod 08A3M00582 - Gram : 4,13 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,13 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Kalp Toplu Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Kalp Toplu Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Kalp Toplu Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Kalp Toplu Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Kalp Toplu Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.