Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Kalp Aşk Kolye

3.958,00 TL

Sevgi ve aşk dolu kalbini boynunda taşımak senin elinde! Kalp plaka üzerine sevginin tutkuyla işlenişi, altının yüksek enerjisiyle bütünleşiyorken kalbin etrafını minik ışıltılı taçlar sarıyor. Altın plaka kalp kolye ile tutkulu aşkını her daim teninde taşımaya ne dersin?

Stok Kodu 08A3M00610
Barkod 08A3M00610 - Gram : 2,37 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,37 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Kalp Aşk Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Kalp Aşk Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Kalp Aşk Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Kalp Aşk Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Kalp Aşk Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.