Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yonca Tasarım Bileklik

10.300,00 TL

Son derece estetik görünen yonca sembolü şans, mutluluk, aşk ve başarı getirdiği söylenir. Aynı zamanda yonca bulan kişilerin hayatında yenilikler olacağına dair inanış vardır. Sende bu büyülü tılsım olan Yonca altın kolyeyi bileğinde taşıyarak şansınla her yerde ışıldayabilirsin.

Stok Kodu 14A23E03525
Barkod 14A23E03525 - Gram : 3,32 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,32 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yonca Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yonca Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yonca Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.