Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik

7.441,00 TL

Sonsuz ve ebediyet anlamına gelen sevginin en güzel ifadesi sonsuzluk sembolü altının ışıltısıyla buluşuyor. Narin ve duru tasarımı zarif zincirle birleşiyorken parıltılı taşlarla taçlanarak her anına imza atmak için seni bekliyor. Her kombinine uyum sağlayacak bir altın sonsuz bileklik arıyorsan bu model tam sana göre!

Stok Kodu 14A23E02889
Barkod 14A23E02889 - Gram : 2,35 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,35 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.