Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Şans Bileklik

63.727,00 TL

Altın şans bileklik, şansı ifade eden yıldız, çember ve kalp simgelerini bir araya getiriyor. Birbiri içerisine geçilmiş halkalar bilekliğin orta kısmında yer alıyorken, altın bileklik; sarı, bronz ve beyaz altın renkleri ile zenginlik kazanıyor. Altın şans bileklik ile küçük simgelerin büyük güçlerini bileğinde hissetmeye hazırlan.

Stok Kodu 14A9T03373
Barkod 14A9T03373 - Gram : 16,09 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 16,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap