Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik

21.317,00 TL

Cetaş'ın narin dokunuşları altına estetik bir görünüm sağlarken, kelebeğin özgür ruhu kalbine konuyor. Mavi tonların derin tutkusunda kaybolmak senin elinde! Şans Kelebek Altın Bileklik ile halkaların zarafetle birbirine tutunarak bileğini saracak.

Stok Kodu 14A3N96819
Barkod 14A3N96819 - Gram : 5,82 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,82 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.