Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Gerdanlık

25.311,00 TL

Su Yolu Gerdanlık deyince aklına zarafet gelir, ışıltı gelir, asalet gelir... Sadeliğin ve zarifliğin en güzel ifadesi olan Su Yolu Gerdanlık altının sıcak ışıltısı sayesinde tutku ve sevgi anlamlarını taşıyorken aynı zamanda sonsuz gücün, özgürlüğün ve her açıdan da şıklığı temsil eden Su Yolu ile en güzel günlerinde kendini özel hisset!

Stok Kodu 14A24Y04618
Barkod 14A24Y04618 - Gram : 8,46 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,46 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Su Yolu Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.