Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renk Altın Burgu Toplu Gerdanlık

36.991,00 TL

Hasır örmenin otantik tarzı, altın topların modern tasarımı ile buluşuyor. Altın burgu toplu gerdanlık, sarı, beyaz ve bronzun zamansız renklerini bileğinde topluyor. Altın gerdanlığın üç sıralı tasarımı, hareketli görünümü ve enerjik stili, her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A24O01482
Barkod 14A24O01482 - Gram : 11,72 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Set
Ürün Açıklaması
Bu ürün 11,72 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renk Altın Burgu Toplu Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renk Altın Burgu Toplu Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renk Altın Burgu Toplu Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renk Altın Burgu Toplu Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renk Altın Burgu Toplu Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.