Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Gerdanlık

25.578,00 TL

Baget tarz, birçok çeşidi ve modeli ile her kadının vazgeçilmez bir parçası oluyor ve şıklığı ile tüm ışığı sana odaklıyor. Özel günlerini hayal et ve kendi beyaz altın baget gerdanlığını almak için hazırlan! Göz alıcı gerdanlık tasarımı ile ihtişamından güç alırken minik sentetik taşların çevrelediği büyük alan, ışığına ışık katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2Y73600
Barkod 14A2Y73600 - Gram : 9,29 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,29 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.