Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Eterna Koleksiyon Kalp Kolye Ucu

25.273,00 TL

Yıldız gibi parlamak ve altın gibi gücünü göstermek istiyorsan Cetaşın Eterna koleksiyonundan kalp kolye ucu tam sana göre! Birbiri içine sıkı sıkı tutunan halkaların asil duruşu kalbin şansıyla buluşuyor. Her anında şansını yanında taşıyacağın eşsiz bir seçenek seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88333
Barkod 14A3O88333 - Gram : 6,29 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,29 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Eterna Koleksiyon Kalp Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Eterna Koleksiyon Kalp Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Eterna Koleksiyon Kalp Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Eterna Koleksiyon Kalp Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Eterna Koleksiyon Kalp Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.