Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Ezme Zincir Yıldız Bileklik

9.876,00 TL

Yıldız, aydınlığı ve ışığı temsil eder. Her anında ve her yerde hiçbir zaman ışığının sönmesini istemeyen kadınların radarına girecek olan Ezme yıldız bileklik ile her gününde parla! Ezme görünümün duru, narin detayı yıldızın ışığında seni parlatmaya geliyor.

Stok Kodu 14A23E02875
Barkod 14A23E02875 - Gram : 3,59 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,59 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Ezme Zincir Yıldız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Ezme Zincir Yıldız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Ezme Zincir Yıldız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Ezme Zincir Yıldız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Ezme Zincir Yıldız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.