Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Bileklik

10.064,00 TL

En zarif kesim türlerinden biri olan baget beyaz altının ışıltısında sana göz kırpıyor. Beyaz Altın Baget Bileklik, odak noktasındaki pırlantanın etrafını saran minik parıltılarıyla ve bilek kısmına serpiştirilen ışıltılı taş detayı ile özel günlerinde sana eşlik etmek ve altının büyüsünde kaybolman için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu 14A2Y73601
Barkod 14A2Y73601 - Gram : 3,66 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,66 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Set Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.