Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Renkli Taşlı Bileklik

19.710,00 TL

Altın topların düzenli sıralanımı büyük renkli taşlar ile buluşuyor. Renkli taşlı altın bileklik, zarif görünümünün yanında şıklığı ile göz kamaştırıyor. Grek desenin kendine yer bulduğu boncuklar, zıtlıkları birleştiriyorken; renkli taşlı bileklik her gününe uyum sağlayacak bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A9T01275
Barkod 14A9T01275 - Gram : 5,85 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,85 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Renkli Taşlı Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Renkli Taşlı Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Renkli Taşlı Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Renkli Taşlı Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Renkli Taşlı Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap