Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Doch Bileklik

16.674,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve inançta, göz figürü kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiştir. Nazar bileklik güzelliğiyle, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor.Halkaların birbirini çeviren modern estetik dokunuşlar, mavi rengin dehasına uzanıyor. İnce ve narin tasarımıyla teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E02844
Barkod 14A23E02844 - Gram : 5,46 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,46 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Doch Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Doch Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Doch Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Doch Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Doch Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.