Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,97 Carat Elmas Tasarım Dalga Bilezik

68.325,00 TL

Yıldızların ışıltısından ilhamını alan elmasların sıralı görünümü dalga tasarımında hayat buluyor. Klasikten uzak, havalı tarzıyla bileğinizde parlamak için sabırsızlanıyor. Elmas tasarım dalga bilezik, ihtişamdan gelen tarzıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Stok Kodu ELM3S00041
Barkod ELM3S00041
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Dalga Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Dalga Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Dalga Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Dalga Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Dalga Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3508KVS1G
0,6208KVS1G