Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,29 Carat Elmas İkili Tasarım Bilezik

41.266,00 TL

Elmasın ihtişamına ve asil duruşuna sahip olmak istiyorsan bu İkili tasarım elmas bilezik tam sana göre! Elmasın ağır ışıltılı tavrı sade bir tasarıma yorumlanıyorken altının güçlü enerjisiyle bütünleşerek bileğini kuşatmak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu ELM1M00047
Barkod ELM1M00047
Renk Rose
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas İkili Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas İkili Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas İkili Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas İkili Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas İkili Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3408KSI1G
0,9508KSI1G