Çağrı Merkezi: 444 0 626

SSS- Sıkça Sorulan Sorular

Şu anlık yalnızca QNB Finans Bank ve Vakıf Bank kartlarına, 3 taksit imkânı sunulmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için diğer banka kartlarını da ekleme konusunda çalışmalar yapmaktayız.

Web sitemizde bulunan ürün fiyatlarımız mağazalarımızda da aynıdır. Web sitemizde bulunan kampanyalar ve türlü fırsatlar mağazalarımızda değişiklik gösterebilir veya hiç olmayabilir.

Şimdilik sosyal medya hesaplarımızı takip ederek fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Size daha iyi hizmet sunabilmek için bunun üzerinde çalışıyoruz.

Sitemizde veya mağazalarımızda bulamadığınız bir ürünün görselini bize Whatsapp (0533 155 90 55) hattımız üzerinden iletirseniz, size özel tasarımlar gerçekleştirebiliriz.

Üye olmadan sipariş vermeniz durumunda 444 0 626 nolu şirket hattımızı arayarak müşteri ilişkileri biriminden bilgi alabilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Maalesef Özboyacı Altın yurt dışına gönderim yapamamaktadır. Fakat Türkiye'de bulunan bir yakınınız adına ürün alırsanız yurt dışı hesabınızdan ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde, size daha iyi hizmet verebilmek adına bunun üzerinde çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Ürünü sepetinize ekleyip satın almak için ilerlediğinizde, siparişinize not ekleyebileceğiniz bir alan görürsünüz.

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürünleriniz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Ürün tamir takip formunuz üzerindeki numara ile ürünü tamire bıraktığınız mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşanmıyorsanız ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır. 

Alyansınızı size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde bakımı ve cilası yapılacaktır. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz alyansınızın bakımı için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz. Alyansınız ömür boyu bakım garantisi kapsamında bakımı ve cilası yapılacaktır.

Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirmelisiniz. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürünleriniz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün Ömür Boyu Bakım Garantisi kapsamında tamir ve bakım işlemi yapılacaktır. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürününüz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürününüz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürünleriniz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşanmıyorsanız ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır. 

Ürünü faturası ile birlikte satın aldığınız mağazaya getirerek konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürünün fatura ve sertifika bilgisi için Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Size en yakın mağazamıza ürününüzü sertifikası ile birlikte götürdüğünüz takdirde ürününüz incelenerek size bilgi verilecektir. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürünleriniz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Ürününüzü sertifikası ve ambalajı ile birlikte size en yakın mağazamıza 15 gün içinde getirdiğiniz takdirde konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile hediye olarak almış olduğunuz ürünleriniz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz.

www.ozboyaci.com/magazalarimiz/  adresinden size en yakın mağazamızın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ürün fiyat bilgisi için size en yakın mağazamızdan yardım alabilirsiniz. Özboyacı Altın Online Mağazada yer almayan ürünler hakkında site içerisinde yer alan Canlı Destek bölümünden veya Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Üründe kullanım olmadıysa satın aldığınız mağazadan ilk 15 gün içinde sertifika ve ürünün faturası ile birlikte başvurarak değişim yapabilirsiniz. Özboyacı Altın Online Mağaza alışverişi ile almış olduğunuz ürünleriniz için Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçmelisiniz. Online Mağaza alışverişlerinde Satış Sözleşmesinde yer alan süre içerisinde ürününüzde değişim yapabilirsiniz.

Size en yakın mağazamızdan ürünü temin edebilirsiniz, mağazamızda ürünün olmaması durumunda sipariş ile 15 gün içinde ürünü size teslim edebiliriz. Özboyacı Altın Müşteri İlişkileri Birimi ile iletişime geçip ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.