Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Pied De Poule Kolye

22.557,00 TL

Kazayağı desen, zamansız tasarımlar arasında yer alıyor. Moda sektöründe de sıklıkla tercih ediliyorken; takılarda baskın bir dokunuş, estetik bir anlayış oluşturuyor. Sarı altın, beyaz ve siyah renkleri; ihtişamını, asil bir duruşu ve kendinden emin tarzını besliyor. Roberto Bravo'nun kusursuz koleksiyonundan Pied de poule kolye sıradışı kadınların vazgeçilmezi olacak!

Stok Kodu 14A2M68275
Barkod 14A2M68275 - Gram : 5,21 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,21 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pied De Poule Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pied De Poule Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pied De Poule Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pied De Poule Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pied De Poule Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.