Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalp Bileklik

9.893,00 TL

Altın kalp bileklik, seni sevgi ile kuşatmak için zincir tasarımını zarif tarzı ile birleştiriyor. Kalp figürü ile isminin hakkını verirken ince ve göze hitap eden görünümü ile cezbediyor. Tüm ortamlarda ve her kombininle uyum gösteren Kalpi Altın Bileklik, stilini tamamlayacak son parça oluyor.

Stok Kodu 14A23E03529
Barkod 14A23E03529 - Gram : 2,95 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,95 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.