Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO 0,67 Carat Pırlanta Salsa Koleksiyon Kolye

55.652,00 TL

Pırlantanın ritmini değiştiren Roberto Bravo'nun kusursuz Salsa koleksiyonundan ışıltılı ama tarz bir görünüm istiyorsan Salsa Kolye Ucu tam sana göre! Kombinlerine eşlik edecek ve boynundan hiç çıkartmak istemeyeceğin Salsa Kolye Ucu ile tarzını tamamla!

Stok Kodu PRL3M07194
Barkod PRL3M07194
Ayar 18 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Salsa Koleksiyon Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Salsa Koleksiyon Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Salsa Koleksiyon Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Salsa Koleksiyon Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Salsa Koleksiyon Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,4218KSI1G
0,2418KSI1G
0,0118KSI1Blue