Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyon Nazar Yüzük

15.107,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve inançta, göz figürü kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiştir. Fortuna koleksiyonundaki nazar yüzük güzelliğiyle, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Yuvarlak kalıbın etrafını çeviren modern estetik dokunuşlar, mavi rengin dehasına uzanıyor. İnce ve narin tasarımıyla teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88295
Barkod 14A3O88295 - Gram : 4,18 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,18 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyon Nazar Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyon Nazar Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyon Nazar Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyon Nazar Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyon Nazar Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.