Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Grek Desen Eklem Yüzük

4.908,00 TL

Grek desen altın yüzüğün modern ve zamanda tükenmeyen tarzı ihtişamını besliyor. Sade tasarımının yanısıra altının güneşten gelen enerjisi ruhunu kuşatıyor. Özel günlerin ve her ortama uyum sağlayan stili ile grek desen altın yüzük, ışıltılı görünümü yakalaman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A24M01062
Barkod 14A24M01062 - Gram : 1,38 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,38 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Grek Desen Eklem Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Grek Desen Eklem Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Grek Desen Eklem Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Grek Desen Eklem Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Grek Desen Eklem Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.