Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Yarımtur Baget Yüzük

7.959,00 TL

Sırataş baget altın yüzüğün dikdörtgen stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Beyaz altın baget sırataş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taşı farklı anlamları vurguluyor. Bunlar; mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket şeklinde ifade ediliyor. Sarı altının sırataş baget duruşu parmaklarını sevgi ile kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E03871
Barkod 14A23E03871 - Gram : 2,87 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,87 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Yarımtur Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Yarımtur Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Yarımtur Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Yarımtur Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Yarımtur Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.